ŠPEDSERVIS, s.r.o. , Pri Suchom mlyne 21, SK-811 04 Bratislava

Tel: +421 2 5920 7011

Leschaco

Leschaco

  • Logistika na mieru podľa potrieb zákazníka – celý svet z jedného miesta

  • Spoločnosť Leschaco je poskytovateľ globálnych logistických služieb, ktoré kombinujú historickú prístavnú tradíciu s kozmopolitizmom a duchom inovácie. „Skúsenosti, Cieľavedomosť, Rešpekt voči individuálnym potrebám klienta.“ Toto tvrdenie vystihuje najlepšie filozofiu spoločnosti. Na základe dlhoročných skúseností tímy našich špecialistov vedia ponúkať zákazníkom individuálne riešenia „šité na mieru“.

  • Leschaco je súkromná skupina spoločností, ktoré ponúkajú celosvetové logistické riešenia v námornej,leteckej a nákladnej doprave po celom svete, v zmluvnej logistike a cisternových kontajneroch.
    Leschaco je overený partner pre popredné spoločnosti v stavebníctve a strojárenstve, automobilovom, chemickom a príbuznom priemysle, pre výrobcov spotrebných tovarov a liekov.

  • Komplexné logistické riešenia a služby z jedného miesta, s komunikáciou cez globálny unifikovaný IT-systém, ktorého výsledkom je vysoko transparentný proces. Spoločnosť založili v roku 1879 v Hamburgu Wilhelm Lexzau a Julius Scharbau, pod názvom Lexzau, Scharbau. Dnes táto skupina zahŕňa 42 vlastných filiálok, ktoré zamestnávajú cez 1600 ľudí vo viac ako 20-tich krajinách po celom svete. Táto sieť je podporovaná aj so starostlivo vyberanou skupinou agentov.
    Hlavné sídlo spoločnosti Leschaco je v Brémach.

  • www.leschaco.com